Abdurrahmangazi mah. Balözü sok No 58/A Sancaktepe / İSTANBUL
Dedeler Mah. Depo Sok. No:58/A Akyazı/SAKARYA
Abdurrahmangazi mah. Balözü sok No 58/A Sancaktepe / İSTANBUL
Dedeler Mah. Depo Sok. No:58/A Akyazı/SAKARYA
Post Image
23 Nis, 2024
Posted by Doruk
0 comment

DC Mekanik, Asel Turnike ile IBAKTECH İstanbul 2024 Fuarı’nda!

Yerli mühendislik ve imalatın öncüsü D&C Mekanik, sektöre yön veren uluslararası fuara katılıyor.

İstanbul, Nisan 2024 – Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve imalat firmalarından D&C Mekanik, Asel Turnike markasıyla 24-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan IBAKTECH İstanbul 2024 – Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’na katılacağını duyurdu. İki yılda bir gerçekleştirilen bu prestijli fuar, Avrasya bölgesindeki en önemli ticaret etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor.

Firma, fuar alanındaki 410 numaralı stantta yer alacak. D&C Mekanik, 20 yıllık tecrübesi ve sürekli gelişen ürün yelpazesi ile yerli mühendislik ve imalat sektöründe bir öncü. Asel Turnike ürünleri, kalite ve maliyet açısından uluslararası standartlarda rekabet edebilirliği ile biliniyor. Fuar, firma için sadece yeni pazarlara açılma fırsatı değil, aynı zamanda sektör liderleri ile etkileşim ve iş birliği olanakları sunuyor.

D&C Mekanik’in Genel Müdürü, fuarla ilgili olarak, “IBAKTECH İstanbul 2024’te 410 numaralı standımızda Asel Turnike ürünlerimizi sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu etkinlik, ürünlerimizi daha geniş bir kitleye tanıtma ve sektördeki en yeni trendler hakkında bilgi sahibi olma imkanı verecek.” dedi.

Firma hakkında daha fazla bilgiye ve Asel Turnike’nin tam ürün yelpazesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda: D&C Mekanik, Türkiye’de mühendislik ve imalat sektörünün liderlerinden biri olarak, dayanıklı ve maliyet-etkin çözümler sunmayı hedefleyen %100 yerli bir firmadır. Yenilikçi tasarımları ve üstün mühendislik kabiliyetleri ile sektördeki standartları belirleyen bir kuruluştur.

Bir Yorum Bırakın

Your email address will not be published.*