Abdurrahmangazi mah. Balözü sok No 58/A Sancaktepe / İSTANBUL
Dedeler Mah. Depo Sok. No:58/A Akyazı/SAKARYA
Abdurrahmangazi mah. Balözü sok No 58/A Sancaktepe / İSTANBUL
Dedeler Mah. Depo Sok. No:58/A Akyazı/SAKARYA

Teknolojiye Güvenli Geçiş

20 Senelik Tecrübe
Kalite ve Yenilik İle Tasarlanan ASEL TURNİKE Ürünleri: D&C Mekanik'in İmalat ve Tasarım Gücü

D&C Mekanik, 20 yıllık mühendislik ve imalat tecrübesi ile kurulmuş %100 yerli, tasarım ve imalat kabiliyetine sahip, sürekli gelişmekte
olan teknolojiyi takip ederek daha dayanıklı yaşadığımız dünya standartlarına ayak uyduran kaliteli ve uygun maliyetli ürün geliştirme amacı ile kurulmuştur.

D&C Mekanik olarak ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimizi ticari
markamız olan "ASEL TURNİKE" altında sunmaktayız.

Tarihçe

D&C Mekanik, 40 yılı aşkın sektör ve ticaret tecrübesiyle Sayın Tuncer Özenen önderliğinde, Genel müdürümüz Doruk Özenen tarafından İstanbul’da bir tasarım ofisi olarak kuruldu. Doruk Özenen, 20 yıllık profesyonel yöneticilik kariyerinin ardından ülkemize değer katacak üretim teknolojileri kullanarak, kendi markamız ASEL TURNİKE’yi sektöre kazandırmak amacıyla yola çıktığında, sektörün en kaliteli hizmetini sunan firma olma vizyonunu vazgeçilmez bir hedef olarak, kurum kültürümüzün en önemli unsuru haline getirdi.
İlk üretimlerimiz İstanbul Anadolu Yakasında başladığında üretim ve teknik servis alanımız 150m2 lik alanda gerçekleşmekteyken, kısa sürede müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkilerimizle, büyüyen müşteri ağımızın taleplerine cevap verebilmek adına önce Avrupa yakası teknik servis ofisimiz, hemen akabinde Avrupa yakası satış ofisimiz bünyemize eklenerek toplam hizmet & üretim alanımız 600m2ye ulaşmıştır.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar sürdürdüğümüz müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile firma ve kurumların ihtiyaçlarına, yenilikçi ve özgün turnike üretimleri, teknik servis hizmetleri ve yazılım çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.
D&C Mekanik, olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hatasız bir şekilde karşılayabilmek ve sürdürülebilir bir kalite sunabilmek amacı ile uluslararası kalite yönetim sistemlerini hayata geçirdik. Bu kapsamda Kalite Yönetim Sistemi olan ISO 9001-2015; Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi ISO 10002:2018; Kurumsal Risk Yönetimi Sistemi olan ISO 31000:2018 belgelerimizi aldık.
Giderek artan üretim kapasitemiz ve müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla 2023 yılında, İstanbul’da bulunan üretim alanımızı Sakarya fabrikamıza taşıdık. Halen, üretimlerimizin tamamı 1500 m2 kapalı, 2500 m2 açık toplam 4000m2 olan üretim tesislerimizde yapılmaktadır.
Teknik servis noktalarımız ve satış ofislerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında aynı zamanda show-room olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Tuncer Özenen
Doruk Özenen
2018
Tasarım Ofisi Açılış
2018
ASEL Markası Yaratılması
2019
Anadolu Yakası Üretim & Teknik Servis Alanı Hizmete Başlaması
2020
Avrupa Yakası Üretim & Teknik Servis Alanı Hizmete Başlaması
2021
Avrupa Yakası Satış Ofisi Açılış
2023
Sakarya Üretim Tesislerimizin Faaliyete Başlaması